תפריט מכללת ידע

דף הבית » בלוג » כל עסק צריך בודק שכר מוסמך
חדשות האתר

מאמרים חדשים
ארכיון
יוני 2024
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

כל עסק צריך בודק שכר מוסמך

כל עסק צריך בודק שכר מוסמך

אחד הנושאים הרגישים והטעונים בין עובד למעבידו הוא כמובן נושא השכר. כל עובד מגיע למקום עבודתו כדי להרוויח שכר שמאפשר לו להתקיים ואין שאלה על כך ששכר הוא המניע העיקרי והמרכזי לעבודה.

תשלום השכר בזמן ובאופן מסודר הוא רק אחד החובות שמחויב אליהם המעסיק במסגרת חוקי העבודה במדינת ישראל והחוק מגדיר באופן ברור מתי, איך ואילו רכיבים צריכים להיכלל בשכר העובדים.

האם משולמים כל ריבי השכר כחוק?

לא כל מעסיק יודע מהן בדיוק זכויות העובד שלו וחשבי השכר הם אלו שאמונים על תשלום נכון של השכר בדיוק לפי חוקי העבודה וההסכם בין העובד ומעסיקו. עם זאת, כמו בכל מעשה אנושי גם חשבי שכר מועדים לטעויות כאלה ואחרות ולכן נדרשת בקרה איכותית שתבטיח עמידה בכל החוקים והתנאים.

בדיקה תקופתית על ידי בודק שכר מוסמך תבטיח בקרה מקיפה על התשלומים ותמנע טעויות יקרות שעלולות להתברר לאחר מכן בבית משפט עם הוצאות גבוהות ומיותרות.

בודק שכר מוסמך יפיק עבורכם דוח תקופתי שתואם את חוק הגברת האכיפה. זה כולל דוח טיוטה לתיקון הפרות, מעקב והפקת דוח סופי עם בדיקת פנסיה שנתית לכלל העובדים במקום העבודה. דוח כזה יסייע לכם כמעסיקים לזהות טעויות וכשלים ולתקן בהקדם.

איך להתייעל נכון?

עסקים רבים שואפים כל הזמן להתייעל ולעתים מעסיקים תוהים עד כמה הוצאות השכר מכבידות על העסק.

בודק שכר מוסמך יבצע עבורם בדיקת הוצאות השכר בעסק ויאפשר לכם להבין מהו נתח השכר שמשולם לעובדים מכלל ההוצאות. בדרך זו ניתן יהיה להחליט בקלות רבה יותר האם יש צורך לשנות את מצבת העובדים או להתייעל בדרכים אחרות.

בדיקה כזו תאפשר לזהות גם טעויות וחריגות של סכומים ששולמו בטעות לעובדים וכמובן לבצע תיקון בהתאם.

בודק שכר מוסמך ילווה אתכם לאחר ביקורת משרד העבודה

הפיקוח של משרד העבודה על בתי עסק בישראל נעשה אדוק ומורחב יותר ולכן עסקים רבים זוכים לביקורות יזומות לרוב בשל תלונות של העובדים. בודק שכר מוסמך יעניק לכם כבעלי העסק ליווי עם חוות דעת שתמפה את כל הליקויים ותעניק לכם ייעוץ מקצועי לגבי הדרך הטובה ביותר לתקן אותם.

לבסוף, במקרה של עובד שתובע את מעסיקו נדרש תחשיב מלא שמפרט את זכויות העובד. בודק שכר מוסמך יעניק לכם ייעוץ והכנה לדיון בבית הדין.

חברת בקרת שכר מובילה בתחום דיני עבודה והיא מלווה מעסיקים ומעניקה ייעוץ מקצועי על ידי מומחים בתחום.

עוד מאמרים

הידעת?

הכנסת אישרה את תקנות דמי המחלה שהגיש שר העבודה

מטרת התקנות: לייעל את השירות לציבור, לקצר תורים ולהפחית עומסים בקופות החולים. ועדת העבודה והרווחה של הכנסת אישרה היום (ב׳) את התקנות שהגיש שר העבודה,

קרא עוד »
הידעת?

שימו לב! החל מיום 27.6.2024 כלל החברות בישראל יחויבו בהגשת דיווחים באופן מקוון

שימו לב! החל מיום 27.6.2024 כלל החברות בישראל יחויבו בהגשת בקשות ודיווחים ליחידת החברות באופן מקוון, בנוסף לחובת עדכון מען דיגיטלי של חברהלפי הוראות חוק

קרא עוד »
ניוזלטר

עדכוני פסיקה וחקיקה מאי 2024

לקוחות נכבדים, להלן עדכוני פסיקה וחקיקה מהחודש החולף.   עדכוני פסיקה וחקיקה עדכוני פסיקה וחקיקה אפריל 2024 עדכוני פסיקה וחקיקה מרץ 2024 עדכוני פסיקה וחקיקה

קרא עוד »
מעסיקים

חברת הובלות פיטרה עובד ושללה ממנו פיצויי פיטורים בטענה שגנב ציוד מהחברה

חברת הובלות פיטרה עובד ושללה ממנו פיצויי פיטורים בטענה שגנב  ציוד מהחברה – בית הדין קבע: חברת הובלות תפצה את העובד בסך 390 אלף ש”ח. מאת: עו”ד רינת טבאי סע”ש 5676-07-19 ניתן

קרא עוד »
חיסכון הפנסיוני

תשלום פיצוי למעסיקים עבור הפרשות סוציאליות לקופות או קרנות

מאת: עו”ד מור פפיר כהן ביום 08.04.2024, אישרה ועדת העבודה והרווחה בכנסת תיקון לתקנות הביטוח הלאומי. עד לאותה העת, תקנות הביטוח הלאומי קבעו כי המדינה תשלם

קרא עוד »

    תוכן עניינים