תפריט מכללת ידע

מאמרים חדשים
הצטרפו לרשימות התפוצה שלנו
ארכיון
אוגוסט 2022
אבגדהוש
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

ניהול שכר

כדי לנהל שכר יש צורך בידע בשלושה ערוצים: ניהול נכון של כוח אדם, ידע טכנולוגי מתקדם ויכולות גבוהה של ראיית חשבון. כל אלו מוצעים לכם תחת קורת גג אחת – כשהמטרות המרכזיות: הגדלת ההכנסות של החברה, ניהול שכר ותגמולים עבור העובדים שלכם, ושימור העובדים כדי שלא יעזבו.

השוק הישראלי משתנה ללא הרף בכל שלושת האספקטים המדוברים. הצרכים המשתנים של כל חברה, בהתאם לשוק, לגודל ולכמות העובדים משתנה כל הזמן – ואנחנו כאן כדי לסייע לכם. כל חברה מוכרחה שתהיה לה אסטרטגיה כלכלית מסודרת, וזאת על מנת שתוכל לראות צמיחה על גבי ציר זמן ברור, לצד הורדה בהוצאות ותגמול העובדים כך שגם יראו חלק מהרווחים, וכתוצאה מכך יישארו זמן רב יותר ובזמן שהם שם, יעבדו טוב יותר.

מהו ניהול שכר תקין?

כדי לייצר ניהול שכר ברמה גבוהה, חשוב להקפיד על מספר עקרונות:

  • רצוי שהעבודה תהיה כמה שיותר מבוססת תוכנה / טכנולוגיה, כך שלא יהיו טעויות אנוש בנושא רגיש כמו תשלום / שכר / משכורת / תגמול או בונוס, ובוודאי שהמידע לא ידלוף החוצה, קל וחומר כשמדובר בשכר בכירים או בחוזים אישיים. אנחנו יכולים להציע לכם תכנית אישית בנושא זה, לרבות מעקב באינטרנט ובסלולרי אחרי ההתקדמות. הכול נגיש, פשוט וסודי.
  • חשוב מאד לעבוד עם חברה מנוסה ובעלת יכולת טכנולוגית, כמונו. גם הניסיון מדבר, אבל גם היכולת הטכנולוגית שומרת על סודיות בנושא השכר הרגיש. בין היתר, הפקת דוחות ובראשם 101 בצורה דיגיטלית ומאובטחת, שומרת על הפרטיות של העובדים. בנוסף, היכולת הטכנולוגית שלנו יכולה לאתר באופן מובנה טעויות ולתקן אותן.
  • שוב לדווח בצורה ברורה על הוצאות, על מנת שיקוזזו לצרכי מס ו/או החזרי כספים לעובדים. למשל, חנייה, ארוחות, קניות ועוד.
  • חשוב מאד להקפיד כפליים אם מדובר בחישוב שכר שהוא במיקור חוץ. בשל כך, חשוב שהתוכנה תהיה גלויה גם למנהלים ושההתקשרות עם חברת מיקור החוץ תהיה כאילו הייתה IN HOUSE.
  • חשוב מאד שהתוכנה תוכל להציע דוחות ומידע מסודר להתמודדות עם המקרים המיוחדים, למשל, עובדי קבלן, וזאת גם על מנת לשמר אותם, וגם על מנת להעסיק אותם בדרך מוסרית כפי שמחייב החוק בישראל.

גלילה לראש העמוד

תיאום פגישה

השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית